Úvod » O nás

Pozvánka k prohlídce prodejny- video

O nás   

Drogerie Kaška, Rychnov nad Kněžnou

Drogerie Kaška je obchodní firma, která působí v Rychnově nad Kněžnou od roku 1999.

Naším hlavním cílem je uspokojovat převším rychnovské zákazníky širokou nabídkou zboží každodenní potřeby především v oblasti klasické drogerie.

V průběhu let jsme stali vyhledávaným prodejcem barev, laků, sprejů, ředidel a ostatních technických kapalin, a především interiérových barev a s tím souvisejícího malířského sortimentu, jako jsou štětce a válečky. Na požádání tónujeme kvalitní interiérové barvy v systému Primalex Procolor.

V oddělení zahrádkářských potřeb nabízíme celou řadu substrátů, hnojiv, postřiků, semen a nářadí. Najdete tu i plastové květináče a truhlíky i keramické obaly na květináče v různých velikostech a barvách. Chovatelé domácích mazlíčků především psů, koček, drobných hlodavců a ptáků u nás najdou krmiva, hračky, vodítka, postroje, pelíšky, klece a další vybavení .

V oddělení domácích potřeb je velký výběr plastů, nádobí, košťat, kbelíků, mopů a různých doplňků do domácnosti.

S postupným rozšiřováním sortimentu se snažíme zkvalitňovat poradenskou činnost, kterou náš personál poskytuje zákazníkům.

Našimi zákazníky jsou především občané z Rychnova nad Kněžnou a blízkého okolí, kteří si pro své nákupy dojíždí sami s tím, že využívají výhodné prodejní ceny a snadné parkování v těsné blízkosti prodejny.

Další významnou skupinu zákazníků tvoří velké průmyslové závody v našem okolí, menší firmy, řemeslníci, školy, školky, ústavy sociální péče, hotely, restaurace. Těmto zákazníkům na požádání zboží sami dovážíme.

Poslední skupinou jsou maloobchodníci z blízkého okolí, kterým zboží na základě jejich objednávek pravidelně dovážíme na jejich prodejny.

 

e-shop

Už pro vás máme:

sadbové brambory,

cibuli sazečku 

jarní cibuloviny.

brambory1.jpg

sazečka2.jpg

jarní.cibuloviny1.jpg

jarní.cibuloviny2.jpg